KONTRAOBAVEŠTAJNE SLUŽBE KOS-a KONTRAOBAVEŠTAJNE SLUŽBE KOS-a
FILIP VIŠNJIĆ

KONTRAOBAVEŠTAJNE SLUŽBE KOS-a

Šifra artikla: 355294
Isbn: 9788663091641
Autor : Ljuban Karan
Izdavač : FILIP VIŠNJIĆ
Decenijama smo na udaru mocnih obavestajnih sluzbi.Knjiga kako smo ih razotkrivali I eliminisali.

Priče o obaveštajnim nasrtajima na RV i PVO JNA.

Prikazane priče imaju edukativni karakter za široku populaciju naših građana. Onaj ko ih pročita neće više biti naivna potencijalna žrtva stranih obaveštajaca, bilo da su maskirani diplomatskim statusom ili na drugi način prikriveni u našem društvu. Nikada se ne zna ko može biti njihova sledeća lovina, pogotovo ako se ima u vidu neprijatna činjenica da smo decenijama na udaru najmoćnijih ali i lokalnih obaveštajnih službi koje ne biraju sredstva da ostvare svoj cilj. Bez obzira što su priče ukomponovane tako da u njima ima segmenata zasnovanih na istinitim događajima a većim delom su izmišljene, kako bi perfidni i planski nastup obaveštajnih virtuoza bio što jasniji, one su poučno štivo i za sve one koji se tek pripremaju da budu deo našeg bezbednosnog sistema. Sva imena ličnosti koje se spominju su izmišljena ali to ni najmanje ne narušava edukativnu snagu teksta. Iz ovih priča može da se vidi i to, kako tajne službe ozbiljno rade i onda kada za njihove akcije javnost ne zna i kada se čini da ne rade ništa.
0,00 RSD
880,00 RSD
792,00 RSD
Ušteda: 88,00 RSD
Obavesti me o sniženju

Dodatnih 10% popusta na tri kupljena proizvoda koji nisu na akciji

  • NSZ
0+ komada na lageru
Količina: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
Pomoć
Decenijama smo na udaru mocnih obavestajnih sluzbi.Knjiga kako smo ih razotkrivali I eliminisali.

Priče o obaveštajnim nasrtajima na RV i PVO JNA.

Prikazane priče imaju edukativni karakter za široku populaciju naših građana. Onaj ko ih pročita neće više biti naivna potencijalna žrtva stranih obaveštajaca, bilo da su maskirani diplomatskim statusom ili na drugi način prikriveni u našem društvu. Nikada se ne zna ko može biti njihova sledeća lovina, pogotovo ako se ima u vidu neprijatna činjenica da smo decenijama na udaru najmoćnijih ali i lokalnih obaveštajnih službi koje ne biraju sredstva da ostvare svoj cilj. Bez obzira što su priče ukomponovane tako da u njima ima segmenata zasnovanih na istinitim događajima a većim delom su izmišljene, kako bi perfidni i planski nastup obaveštajnih virtuoza bio što jasniji, one su poučno štivo i za sve one koji se tek pripremaju da budu deo našeg bezbednosnog sistema. Sva imena ličnosti koje se spominju su izmišljena ali to ni najmanje ne narušava edukativnu snagu teksta. Iz ovih priča može da se vidi i to, kako tajne službe ozbiljno rade i onda kada za njihove akcije javnost ne zna i kada se čini da ne rade ništa.

Ostavi komentar

Trenutno nema komentara
Karakteristika Vrednost
Kategorija ISTORIJA
Autor Ljuban Karan
Težina specifikacija 0.5 kg
Izdavač FILIP VIŠNJIĆ
Pismo Ćirilica
Povez Broš
Godina2020
Format14,8x21
Strana460

Slični proizvodi

Istoriju jedne nacije ne čine samo sećanja na sudbonosne bitke i velike heroje. Zanimlj...
899,10 RSD
999,00 RSD
Malo je ili nimalo knjiga kod nas o tome kako je pola čitave ljudske populacije živelo ...
1.079,10 RSD
1.199,00 RSD
Prvi srpski zapis o slavnom Beogradu ispisao je 1432. godine Konstanin Filozof u slavu ...
269,10 RSD
299,00 RSD
Kada se govori o srpskoj vojsci, treba imati u vidu da njeni počeci sežu u vreme Prvog ...
990,00 RSD
1.100,00 RSD
Cenzura je fenomen koji prati čovečanstvo od nastanka, potom traje kroz čitavo vreme nj...
1.349,99 RSD
1.500,00 RSD
Krf je, od januara do aprila 1916, bio jedino uporište srpske slobode. Cela srpska drža...
1.080,00 RSD
1.200,00 RSD
Knjiga Varoš beogradska i druge priče sadrži 15 novih priča, odabranih kolumna objavlji...
891,00 RSD
990,00 RSD
Knjiga je najvećim delom posvećena tragediji srpskih regruta, toj nedozreloj i nedosanj...
1.080,00 RSD
1.200,00 RSD
Knjiga je važan doprinos našoj kulturi sećanja. Na pregledan i jasan način ona pokazuje...
792,00 RSD
880,00 RSD
Istorija srpskog društva predstavljena kroz priču o srpskim državnim finansijama u drug...
1.603,80 RSD
1.782,00 RSD
Istorijski rad koji se bavi događajima koji su se odigrali u Žumberku i to u ...
782,10 RSD
869,00 RSD
O partizanskom pokretu u Srbiji do danas je napisano skoro 10.000 stručnih i memoarsko-...
2.475,00 RSD
2.750,00 RSD
Pomoć