KONTRAOBAVEŠTAJNE SLUŽBE KOS-a KONTRAOBAVEŠTAJNE SLUŽBE KOS-a
FILIP VIŠNJIĆ

KONTRAOBAVEŠTAJNE SLUŽBE KOS-a

Šifra artikla: 355294
Isbn: 9788663091641
Autor : Ljuban Karan
Izdavač : FILIP VIŠNJIĆ
Decenijama smo na udaru mocnih obavestajnih sluzbi.Knjiga kako smo ih razotkrivali I eliminisali.

Priče o obaveštajnim nasrtajima na RV i PVO JNA.

Prikazane priče imaju edukativni karakter za široku populaciju naših građana. Onaj ko ih pročita neće više biti naivna potencijalna žrtva stranih obaveštajaca, bilo da su maskirani diplomatskim statusom ili na drugi način prikriveni u našem društvu. Nikada se ne zna ko može biti njihova sledeća lovina, pogotovo ako se ima u vidu neprijatna činjenica da smo decenijama na udaru najmoćnijih ali i lokalnih obaveštajnih službi koje ne biraju sredstva da ostvare svoj cilj. Bez obzira što su priče ukomponovane tako da u njima ima segmenata zasnovanih na istinitim događajima a većim delom su izmišljene, kako bi perfidni i planski nastup obaveštajnih virtuoza bio što jasniji, one su poučno štivo i za sve one koji se tek pripremaju da budu deo našeg bezbednosnog sistema. Sva imena ličnosti koje se spominju su izmišljena ali to ni najmanje ne narušava edukativnu snagu teksta. Iz ovih priča može da se vidi i to, kako tajne službe ozbiljno rade i onda kada za njihove akcije javnost ne zna i kada se čini da ne rade ništa.
0,00 RSD
880,00 RSD
792,00 RSD
Ušteda: 88,00 RSD
Obavesti me o sniženju

Dodatnih 10% popusta na tri kupljena proizvoda koji nisu na akciji

  • NSZ
0+ komada na lageru
Količina: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
Pomoć
Decenijama smo na udaru mocnih obavestajnih sluzbi.Knjiga kako smo ih razotkrivali I eliminisali.

Priče o obaveštajnim nasrtajima na RV i PVO JNA.

Prikazane priče imaju edukativni karakter za široku populaciju naših građana. Onaj ko ih pročita neće više biti naivna potencijalna žrtva stranih obaveštajaca, bilo da su maskirani diplomatskim statusom ili na drugi način prikriveni u našem društvu. Nikada se ne zna ko može biti njihova sledeća lovina, pogotovo ako se ima u vidu neprijatna činjenica da smo decenijama na udaru najmoćnijih ali i lokalnih obaveštajnih službi koje ne biraju sredstva da ostvare svoj cilj. Bez obzira što su priče ukomponovane tako da u njima ima segmenata zasnovanih na istinitim događajima a većim delom su izmišljene, kako bi perfidni i planski nastup obaveštajnih virtuoza bio što jasniji, one su poučno štivo i za sve one koji se tek pripremaju da budu deo našeg bezbednosnog sistema. Sva imena ličnosti koje se spominju su izmišljena ali to ni najmanje ne narušava edukativnu snagu teksta. Iz ovih priča može da se vidi i to, kako tajne službe ozbiljno rade i onda kada za njihove akcije javnost ne zna i kada se čini da ne rade ništa.

Ostavi komentar

Trenutno nema komentara
Karakteristika Vrednost
Kategorija ISTORIJA
Autor Ljuban Karan
Težina specifikacija 0.5 kg
Izdavač FILIP VIŠNJIĆ
Pismo Ćirilica
Povez Broš
Godina2020
Format14,8x21
Strana460

Slični proizvodi

"Autor u ovoj knjizi jasno govori kako su se odvijali događaji prilikom nemačkog napada...
1.485,00 RSD
1.650,00 RSD
Da bi se približili onome što je stvarna, savremena Grčka, razumevanju njene sadašnjost...
1.620,00 RSD
1.800,00 RSD
U ovoj detaljnoj, a pristupačnok zbirci filozofije i društvenog napretka, Djurantovi na...
712,80 RSD
792,00 RSD
Naše istorijske knjige bave se iščezlim narodima i kulturama uglavnom samo onda kada su...
1.870,00 RSD
Posle velikog interesovanja čitalaca za knjigu "Gospar Mato Gracić” čiji je tiraž proda...
1.267,20 RSD
1.408,00 RSD
Autori ove knjige su u seriji studija proučili istoriju civilizacije i uloge Srba i njo...
1.485,00 RSD
1.650,00 RSD
Džošua Sanborn u svojoj studiji, istražujući sudbine pojedinaca, uobličava i osvetlјava...
2.970,00 RSD
3.300,00 RSD
Monografija Despot Đurađ Branković i njegovo doba životno je delo akademika Momčila Spr...
2.772,00 RSD
3.080,00 RSD
Jedan dan iz života tamošnjih stanovnika Upoznajte pravu Kinu tokom uzbudljiva dvadese...
809,10 RSD
899,00 RSD
Zabavno putovanje kroz najčudnovatije i najdomišljatije laži koje su ljudi izgovarali i...
629,10 RSD
699,00 RSD
Prva knjiga o Falašima u Srbiji. Poreklo vode od kraljice od Sabe i kralja Solomona zač...
693,00 RSD
770,00 RSD
Vladimir Ćorović je rođen 27. oktobra (15. oktobra po starom kalendaru) 1885. godine u ...
2.277,00 RSD
2.530,00 RSD
Pomoć