VULKAN IZDAVAŠTVO - MONO I MANJANA

KAD ME UHVATI STRAH

Šifra artikla: 127537
Isbn: 9788678041822
Autor: Trejsi Moroni
Razgovori o osećanjima uče decu da je normalno ponekad u životu biti tužan, ili ljut, ili uplašen. Što je otpornost deteta na bolna osećanja veća, to ono slobodnije uživa u svom svetu, oseća se sigurno u svoje mogućnosti i zato je srećno. „Kad me uhvati strah“ Deca se plaše mnogo čega – paukova, ...  Razgovori o osećanjima uče decu da je normalno ponekad u životu biti tužan, ili ljut, ili uplašen. Što je otpornost deteta na bolna osećanja veća, to ono slobodnije uživa u svom svetu, oseća se sigurno u svoje mogućnosti i zato je srećno. „Kad me uhvati strah“ Deca se plaše mnogo čega – paukova, grmljavine, mraka, zato što imaju bujnu maštu. Izuzetno je važno da pažljivo slušate dete kada priča o svojim strahovima. To mu pomaže da se ne stidi zbog toga što je ponekad uplašeno. Dete s kojim se razgovara o njegovim strahovima razviće samopouzdanje neophodno da bi se suočilo s njima i postati svesno da naposletku to užasno osećanje mora proći. Pored straha u ediciji „Osećanja“ objavljene su i knjige „Kad sam mnogo dobar“, „Kad sam baš srećan“ i „Kad sam strašno ljut“. Detaljnije
Outlet - Knjige

Stara izdanja na rasprodaji dok traju zalihe. Naslovi mogu imati vidljiva oštećenja. Količinski i članski popust se ne obračunavaju.

  • NSZ
Obavesti me kada proizvod bude dostupan
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Sačuvajte u listi želja
Pomoć
Razgovori o osećanjima uče decu da je normalno ponekad u životu biti tužan, ili ljut, ili uplašen. Što je otpornost deteta na bolna osećanja veća, to ono slobodnije uživa u svom svetu, oseća se sigurno u svoje mogućnosti i zato je srećno. „Kad me uhvati strah“ Deca se plaše mnogo čega – paukova, grmljavine, mraka, zato što imaju bujnu maštu. Izuzetno je važno da pažljivo slušate dete kada priča o svojim strahovima. To mu pomaže da se ne stidi zbog toga što je ponekad uplašeno. Dete s kojim se razgovara o njegovim strahovima razviće samopouzdanje neophodno da bi se suočilo s njima i postati svesno da naposletku to užasno osećanje mora proći. Pored straha u ediciji „Osećanja“ objavljene su i knjige „Kad sam mnogo dobar“, „Kad sam baš srećan“ i „Kad sam strašno ljut“.
        Trenutno nema komentara
        Karakteristika Vrednost
        Kategorija EDUKATIVNE KNJIGE ZA DECU 3-5
        Autor Trejsi Moroni
        Težina specifikacija 0.5 kg
        Izdavač VULKAN IZDAVAŠTVO - MONO I MANJANA
        Pismo Latinica
        Povez Tvrd
        Godina2009
        Format20x20
        Strana18

        Slični proizvodi

        U priči „Vredim i znam da me drugi vole” prikazano je kako se psihološka otpornost kod ...
        Cena 673,00 RSD
        Ušteda 10%
        748,00 RSD
        Još jedna prelepa motivaciona priča od autora bestselera "Miša lavljeg srca", Rejčel Br...
        Cena 1.663,00 RSD
        Ušteda 10%
        1.848,00 RSD
        Knjiga je idealna za mališane koji upoznaju svet oko sebe. Uz lepe i ...
        Cena 679,00 RSD
        Ušteda 15%
        799,00 RSD

        Poslednje ste pogledali

        Sačuvano u omiljne
        IQ PUZZLE 393210
        Motivišuće
        Kreativno
        Prilagođeno uzrastu
        Cena 680,00 RSD
        Sačuvano u omiljne
        ROMAN 394360
        Autor : Nikolo Amaniti
        Najtoplije leto u poslednjih sto godina. Seoce izgubljeno među klasjem žita. Tajna skri...
        Motivišuće
        Kreativno
        Prilagođeno uzrastu
        Cena 499,00 RSD
        Ušteda 50%
        999,00 RSD
        Sačuvano u omiljne
        DOMAĆI ROMAN 300247
        Autor : Olivera Skoko
        Glavni junak prve priče je barokni slikar Tripo Kokolja (Perast 1661. – Korčula 1713.) ...
        Motivišuće
        Kreativno
        Prilagođeno uzrastu
        Cena 540,00 RSD
        Ušteda 10%
        600,00 RSD