Vjerujem da svi imamo ili smo bar jednom u životu imali tu osobu kojoj ne možemo reći “zbogom” ali nikad više ni ono “ćao!”. Onaj ko ode bez razloga, vraća se sa razlogom. Od(samo)izlečenja do (samo)uništenja, ova knjiga namijenjena je svima onima koji kroz život idu srcem.