SAVLADAJTE  STRAH OD NEUSPEHA SAVLADAJTE  STRAH OD NEUSPEHA
SEZAM BOOK

SAVLADAJTE STRAH OD NEUSPEHA

Šifra artikla: 387201
Isbn: 9788661052712
Autor : Vilda Hale
Izdavač : SEZAM BOOK
Koliko ste puta propustili nešto što bi moglo da vam promeni život, a sve zato što ste se previše plašili? Da li vas strah od neuspeha tera da odugovlačite? Da li vas vaš perfekcionizam sprečava da preduzmete akciju? Onda treba da nastavite da čitate...

Greške i neuspesi često nas ostavljaju sa osećanjem nedostojnosti. Misli poput „Nisam dovoljno dobar/dobra“ ili „Nisam dovoljno pametan/pametna“ preplavljuju nam um. Zašto tako oštro osuđujemo sebe? Svako doživi neuspeh u nekom trenutku svog života.

Ali u našem društvu uspeh se slavi, dok se neuspeh smatra nečim od čega se treba kloniti.

Da li neuspeh treba da bude nešto zbog čega se stidimo, nešto zbog čega se osećamo bezvredno?

Znati kako da se nosimo sa neuspehom čini veliku razliku kada je u pitanju naše mentalno zdravlje i naša sposobnost da se vratimo na noge...

Kao preduzetnici,autorki i ljudskom biću, neuspeh mi nije stran; Mislim da nema nikoga ko to nije doživeo na ovaj ili onaj način, zbog čega sam se osećala inspirisano da napišem ovu knjigu. Protraćila sam mnogo godina i toliko prilika jer se nisam osećala dovoljno spremno ili dobro. Stalna briga i sumnja u svoje sposobnosti činili su da se osećam zatočenom, beznadežnom i jadnom. Bila sam zarobljena u strašnim izmišljenim scenarijima. Strah me je sputavao više od bilo koje druge prepreke.

Razumem kakav je osećaj kada glas u tvojoj glavi uvek traži način da te zadrži. Ali sada je vreme da počnete da negujete novi glas: onaj koji vas podseća da ste dovoljno dobri i koji vas ohrabruje da krenete kada vam se čini da se sve raspada.
0,00 RSD
1.870,00 RSD
Cena na sajtu: 1.683,00 RSD
Ušteda: 187,00 RSD
Obavesti me o sniženju
Količinski popust

Dodatnih 10% popusta

na tri i više kupljenih artikala koji nisu na akciji.

 

Vulkanova preporuka business kolekcije

  • NSZ
Količina: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
Pomoć
Koliko ste puta propustili nešto što bi moglo da vam promeni život, a sve zato što ste se previše plašili? Da li vas strah od neuspeha tera da odugovlačite? Da li vas vaš perfekcionizam sprečava da preduzmete akciju? Onda treba da nastavite da čitate...

Greške i neuspesi često nas ostavljaju sa osećanjem nedostojnosti. Misli poput „Nisam dovoljno dobar/dobra“ ili „Nisam dovoljno pametan/pametna“ preplavljuju nam um. Zašto tako oštro osuđujemo sebe? Svako doživi neuspeh u nekom trenutku svog života.

Ali u našem društvu uspeh se slavi, dok se neuspeh smatra nečim od čega se treba kloniti.

Da li neuspeh treba da bude nešto zbog čega se stidimo, nešto zbog čega se osećamo bezvredno?

Znati kako da se nosimo sa neuspehom čini veliku razliku kada je u pitanju naše mentalno zdravlje i naša sposobnost da se vratimo na noge...

Kao preduzetnici,autorki i ljudskom biću, neuspeh mi nije stran; Mislim da nema nikoga ko to nije doživeo na ovaj ili onaj način, zbog čega sam se osećala inspirisano da napišem ovu knjigu. Protraćila sam mnogo godina i toliko prilika jer se nisam osećala dovoljno spremno ili dobro. Stalna briga i sumnja u svoje sposobnosti činili su da se osećam zatočenom, beznadežnom i jadnom. Bila sam zarobljena u strašnim izmišljenim scenarijima. Strah me je sputavao više od bilo koje druge prepreke.

Razumem kakav je osećaj kada glas u tvojoj glavi uvek traži način da te zadrži. Ali sada je vreme da počnete da negujete novi glas: onaj koji vas podseća da ste dovoljno dobri i koji vas ohrabruje da krenete kada vam se čini da se sve raspada.
Trenutno nema komentara
Karakteristika Vrednost
Kategorija SAVETI ZA KARIJERU I POSTIZANJE USPEHA
Autor Vilda Hale
Težina specifikacija 0.5 kg
Izdavač SEZAM BOOK
Pismo Latinica
Povez Broš
Godina2023
Format15x23
Strana158

Slični proizvodi

Ako želite da prestanete da ponavljate: Užasno sam zauzeta / Jako sam umorna, i pritom ...
1.979,00 RSD
2.199,00 RSD
U knjizi „,Uticaj“, poznati psiholog i autor bestselera, Robert Čaldini, vodi vas na pu...
1.980,00 RSD
2.200,00 RSD
Izgradnja bogatstva i postizanje dugoročne sreće veštine su koje se mogu naučiti. Reč...
1.079,00 RSD
1.199,00 RSD
Ako i vi želite da snove o uspehu pretvorite u stvarnost, onda ne čekajte više! Danas j...
1.161,00 RSD
1.290,00 RSD
Isuviše često u poslu blokiramo sebe strahovima, sumnjom u sebe i nedostatkom hrabrošti...
1.071,00 RSD
1.190,00 RSD
Teška vremena će doći, ali veliki lideri znaju kako da vode svoj tim i postanu još jači...
1.080,00 RSD
1.200,00 RSD
Prevaziđite negativne misaone obrasce, umanjite stepen stresa i živite oslobođeni od za...
666,00 RSD
740,00 RSD
U knjizi „Prestani da igraš na sigurno“, Dr. Mardži Vorel će vas pre svega povesti u po...
1.089,00 RSD
1.210,00 RSD
Nova knjiga Seta Godina nas usmerava da iskočimo iz naših komfonih zona, prekinemo sa s...
792,00 RSD
880,00 RSD
Gotovo niko ne razmišlja o tome kakve će koristi doneti kompaniji i poslodavcu lično. ...
792,00 RSD
880,00 RSD
Ovo je knjigа o dаvаnju nаjboljeg što imаmo i posebno o tome dа činimo što možemo u pom...
594,00 RSD
660,00 RSD
Ideja čuvanja mira je lažna jer ona, zapravo, znači da remetite svoj unutrašnji mir. ...
855,00 RSD
950,00 RSD