OVO JE MARKETING OVO JE MARKETING
FINESA

OVO JE MARKETING

Šifra artikla: 364885
Isbn: 9788663030749
Autor : Set Godin
Izdavač : FINESA
Pristup marketingu, prodaji i oglašavanju koji menja igru. Seth Godin je podučavao i inspirisao milione preduzetnika, trgovaca, lidera i obožavalaca iz svih sfera života, putem svog bloga, online kurseva, predavanja i bestseler izdanja. Sada, po prvi put, Godin nudi srž svoje marketinške mudrosti u jednom kompaktnom, pristupačnom, vanvremenskom paketu. “This is marketing” pokazuje vam kako raditi posao na koji ste ponosni, bilo da ste osnivač tehnološkog startup-a, vlasnik malog preduzeća ili deo velike korporacije. Veliki trgovci ne koriste potrošače za rešavanje problema svoje kompanije; koriste marketing za rešavanje tuđih problema. Njihova taktika oslanja se na empatiju, povezanost i emocionalni rad umesto na oglase koji kradu pažnju i na neželjene poruke e-pošte. Bez obzira na vaš proizvod ili uslugu, ova knjiga će vam pomoći da preoblikujete način na koji je predstavljena svetu, kako biste se smisleno povezali sa ljudima koji to žele. Seth koristi svoju mešavinu uvida, zapažanja i nezaboravnih primera da vas nauči. * Umetnost pozicioniranja-odlučivanje ne samo kome je namenjeno, već i kome nije namenjeno. * Zašto je najbolji način da postignete svoje ciljeve pomoći drugima da postanu ono što žele. * Zašto stari pristupi oglašavanju i brendiranju više ne funkcionišu. * Iznenađujuća uloga napetosti u svakoj odluci o kupovini (ili ne). * Koliko je marketing u svojoj osnovi priča o našem društvenom statusu.
Uputstvo za korišćenje
Zaviri u knjigu
0,00 RSD
1.320,00 RSD
Cena na sajtu: 1.188,00 RSD
Ušteda: 132,00 RSD
Obavesti me o sniženju
Količinski popust

Dodatnih 10% popusta

na tri i više kupljenih artikala koji nisu na akciji.

 

  • NSZ
Količina: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
Pomoć
Pristup marketingu, prodaji i oglašavanju koji menja igru. Seth Godin je podučavao i inspirisao milione preduzetnika, trgovaca, lidera i obožavalaca iz svih sfera života, putem svog bloga, online kurseva, predavanja i bestseler izdanja. Sada, po prvi put, Godin nudi srž svoje marketinške mudrosti u jednom kompaktnom, pristupačnom, vanvremenskom paketu. “This is marketing” pokazuje vam kako raditi posao na koji ste ponosni, bilo da ste osnivač tehnološkog startup-a, vlasnik malog preduzeća ili deo velike korporacije. Veliki trgovci ne koriste potrošače za rešavanje problema svoje kompanije; koriste marketing za rešavanje tuđih problema. Njihova taktika oslanja se na empatiju, povezanost i emocionalni rad umesto na oglase koji kradu pažnju i na neželjene poruke e-pošte. Bez obzira na vaš proizvod ili uslugu, ova knjiga će vam pomoći da preoblikujete način na koji je predstavljena svetu, kako biste se smisleno povezali sa ljudima koji to žele. Seth koristi svoju mešavinu uvida, zapažanja i nezaboravnih primera da vas nauči. * Umetnost pozicioniranja-odlučivanje ne samo kome je namenjeno, već i kome nije namenjeno. * Zašto je najbolji način da postignete svoje ciljeve pomoći drugima da postanu ono što žele. * Zašto stari pristupi oglašavanju i brendiranju više ne funkcionišu. * Iznenađujuća uloga napetosti u svakoj odluci o kupovini (ili ne). * Koliko je marketing u svojoj osnovi priča o našem društvenom statusu.
Trenutno nema komentara
Karakteristika Vrednost
Kategorija MARKETING
Autor Set Godin
Težina specifikacija 0.5 kg
Izdavač FINESA
Pismo Latinica
Povez Broš
Godina2022
Format21x14,8
Strana290

Slični proizvodi

U našem veku su umnogome promenjeni svi društveni segmenti, čemu je najviše doprineo te...
679,00 RSD
799,00 RSD
Praktični priručnik za odnose sa javnošću
891,00 RSD
990,00 RSD
Krajem pedesetih godina dvadesetog veka, šačica buntovnika promenila je reklamnu indust...
871,00 RSD
968,00 RSD
Peto izmenjeno i dopunjeno izdanje knjige koja sadrži "iskričave" misli iz poslovnog ži...
792,00 RSD
880,00 RSD
"Vaš vodič da postanete marketinški guru i koristite veliki broj modernih tehnologija z...
2.420,00 RSD
Civilizacija umire u storitelingu, kao da parodira samu sebe. Još jednom priča sve ljud...
1.188,00 RSD
1.320,00 RSD
"Living Brands is new look and brands and branding from the mind of brand consultant an...
1.782,00 RSD
1.980,00 RSD
"Kao neko ko podučava studente, ali se istovremeno i dugi niz godina praktično bavi kom...
1.188,00 RSD
1.320,00 RSD
Knjiga daje praktična uputstva kako da osmislite i sprovedete sami propagandnu kampanju...
990,00 RSD
1.100,00 RSD
Ovo šesto izdanje sadrži najnovije vesti u Google Adsu i predstavlja revidirana, prošir...
2.420,00 RSD
Sposobnost da vršite uticaj na druge, a da ih pritom ne iritirate, najprofitabilnija je...
666,00 RSD
740,00 RSD
Da bi ostali u koraku sa savremenim trendovima i neprestanim prilivom informacija, nova...
1.251,00 RSD
1.390,00 RSD