DA LI STE POZNAVALI KRULJA DA LI STE POZNAVALI KRULJA
PARTENON

DA LI STE POZNAVALI KRULJA

Šifra artikla: 365821
Isbn: 9788671579346
Izdavač : PARTENON
Da li ste poznavali Krulja, delo advokata i pisca Borka Stojanovića, kroz život Radeta Krulja opisuje put i razvoj čitavog našeg društva tokom prošlog veka.
Od štićenika doma za nezbrinutu decu i učenika bogoslovije do studenta prava i vrsnog advokata, Rade Krulj svojim interesantnim pričama boji prošla vremena, sa svim svojim zamkama i večito prisutnim Službom i Partijom, lai i veselim terevenkama i druženjima.
Ova topla ljudska priča vraća nas u vremena koja su bila puna dinamike i opasnosti, ali i pravih prijateljstava i iskrene radsti življenja. U ljudskoj je prirodi da prošlost romantizuje, pa se tako i mnogih teških stvari iperioda u ovome životu čika Rade sa vedrinom prisećao.
On nije ni dobar ni zao, on je jednostavno - živ. Stoga je identifikacija sa junakom snažna. Zato se ova knjiga može čitati kao triler, kao pesma, kao pouka. Skuvajte kafu, spremite meze, sipajte sebi jedno piće i - uživajte u knjizi! - Vjera Mujović

Ostale vrednosti:

0,00 RSD
880,00 RSD
Cena na sajtu: 792,00 RSD
Ušteda: 88,00 RSD
Obavesti me o sniženju

Dodatnih 10% popusta

na tri i više kupljenih artikala

koji nisu na akciji

  • NSZ
Količina: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
Pomoć
Da li ste poznavali Krulja, delo advokata i pisca Borka Stojanovića, kroz život Radeta Krulja opisuje put i razvoj čitavog našeg društva tokom prošlog veka.
Od štićenika doma za nezbrinutu decu i učenika bogoslovije do studenta prava i vrsnog advokata, Rade Krulj svojim interesantnim pričama boji prošla vremena, sa svim svojim zamkama i večito prisutnim Službom i Partijom, lai i veselim terevenkama i druženjima.
Ova topla ljudska priča vraća nas u vremena koja su bila puna dinamike i opasnosti, ali i pravih prijateljstava i iskrene radsti življenja. U ljudskoj je prirodi da prošlost romantizuje, pa se tako i mnogih teških stvari iperioda u ovome životu čika Rade sa vedrinom prisećao.
On nije ni dobar ni zao, on je jednostavno - živ. Stoga je identifikacija sa junakom snažna. Zato se ova knjiga može čitati kao triler, kao pesma, kao pouka. Skuvajte kafu, spremite meze, sipajte sebi jedno piće i - uživajte u knjizi! - Vjera Mujović
Trenutno nema komentara
Karakteristika Vrednost
Kategorija DOMAĆE BIOGRAFIJE, MEMOARI, DNEVNICI, PISMA
Autor Borko D. Stojanović
Težina specifikacija 0.5 kg
Izdavač PARTENON
Pismo Ćirilica
Povez Tvrd
Godina2022
Format21x14
Strana248

Slični proizvodi

Postoje reči prema kojima smo ravnodušni, reči koje volimo, reči kojih se plašimo a pos...
534,60 RSD
594,00 RSD
Iz pera publiciste Mijata Lakićevića dolazi odgovor na pitanje: ko je bio Zoran Đinđić?...
1.980,00 RSD
Obimna knjiga Viktorije Radič je rezultat temeljnih proučavanja autorovih dela, dokumen...
2.106,00 RSD
2.340,00 RSD
Oslanjajući se na istorijske činjenice, konkretne podatke iz Andrićevog životopisa, na ...
891,00 RSD
990,00 RSD
Emocionalni vodič kroz diskografiju Đorđa Balaševića Panonski admiral je knjiga o kari...
1.079,10 RSD
1.199,00 RSD
Rak. I danas najvećem broju ljudi ova reč zvuči kao smrtna presuda. Kao naredba za odla...
297,00 RSD
330,00 RSD
„Nijednom rečenicom nisam naknadno šminkao svoje savremenike, niti sam ih ružio ako sam...
989,10 RSD
1.099,00 RSD
„Nisam krio slabosti niti vrline mojih savremenika, ali nisam bio ni indiskretan i zaje...
989,10 RSD
1.099,00 RSD
Istorija Jugoslavije XX veka može se duboko ljudski razumeti i osetiti kroz sudbinu Eve...
1.188,00 RSD
1.320,00 RSD
Dragocena ostavština svedoka poslednjih dana Jugoslavije pred sam njen raspad krajem os...
1.079,10 RSD
1.199,00 RSD
Za ovu autobiografiju, napisanu na engleskom jeziku, Mihajlo Pupin, svetski priznat nau...
1.188,00 RSD
1.320,00 RSD
Zoran Hristić (1938–2019), jedan od najznačajnijih srpskih kompozitora, svojim životom,...
1.188,00 RSD
1.320,00 RSD
Pomoć