BOOKA

SMRTNI ISHOD ATLETSKIH POVREDA

Šifra artikla: 357235
Isbn: 9788680830650
Izdavač : BOOKA
Smrtni ishod atletskih povreda - roman apsolutne iskrenosti. Eva je snažna, nezavisna žena. Eva je žena koja voli. Eva je žena koja počinje da sumnja u sebe. Eva je žena koja razume i nalazi opravdanja. Eva je žena koja ćuti i krije modrice. A drugi ništa ne primećuju ili okreću glavu. Smrtni ish...  Smrtni ishod atletskih povreda - roman apsolutne iskrenosti. Eva je snažna, nezavisna žena. Eva je žena koja voli. Eva je žena koja počinje da sumnja u sebe. Eva je žena koja razume i nalazi opravdanja. Eva je žena koja ćuti i krije modrice. A drugi ništa ne primećuju ili okreću glavu. Smrtni ishod atletskih povreda je snažna, iskrena, poetična, ali nikako i patetična knjiga koja rasvetljava kompleksne sisteme manipulacije i njihovu suptilnost. Milica Vučković svoju junakinju potpuno degradira i ogoljava patrijarhalne obrasce u kojima su žene naučene da trpe i veruju da to što im se događa nije „tako strašno“. Proza Milice Vučković je britka, oštra, brza, ona udara snažno i ostavlja bez daha, ne pružajući nam laku katarzu srećnih krajeva. Dekonstruišući romantizovanu „veliku ljubav“, koja mora i treba da boli, kao košmar bezizlazne toksične igre, Vučković prikazuje mehanizme koji omogućavaju da se svakom od nas tako nešto dogodi. Ovo je knjiga koju morate pročitati. Detaljnije
0,00 RSD
990,00 RSD
Cena na sajtu: 891,00 RSD
Ušteda: 99,00 RSD
Obavesti me o sniženju
Količinski popust

Dodatnih 10% popusta na tri i više kupljenih artikala sa naznačenim količinskim popustom.

 

  • NSZ
Količina: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
Pomoć
Smrtni ishod atletskih povreda - roman apsolutne iskrenosti. Eva je snažna, nezavisna žena. Eva je žena koja voli. Eva je žena koja počinje da sumnja u sebe. Eva je žena koja razume i nalazi opravdanja. Eva je žena koja ćuti i krije modrice. A drugi ništa ne primećuju ili okreću glavu. Smrtni ishod atletskih povreda je snažna, iskrena, poetična, ali nikako i patetična knjiga koja rasvetljava kompleksne sisteme manipulacije i njihovu suptilnost. Milica Vučković svoju junakinju potpuno degradira i ogoljava patrijarhalne obrasce u kojima su žene naučene da trpe i veruju da to što im se događa nije „tako strašno“. Proza Milice Vučković je britka, oštra, brza, ona udara snažno i ostavlja bez daha, ne pružajući nam laku katarzu srećnih krajeva. Dekonstruišući romantizovanu „veliku ljubav“, koja mora i treba da boli, kao košmar bezizlazne toksične igre, Vučković prikazuje mehanizme koji omogućavaju da se svakom od nas tako nešto dogodi. Ovo je knjiga koju morate pročitati.

        Ostali komentari

        • Olivera
          Olivera

          Knjiga me je jako razočarala, ali nažalost govori o životu većine žena u Srbiji kako žive kako su život propustile glavna junakinja uporno daje šansu manipulatoru profesionalnom lažovu koji je zlostavlja ona prećuti i laže konstantno, a prilikom svega toga joj podmeće nogu i zavađa je sa ljudima. Ne može da podnese da njoj dobro ide jel je svestan da je on dno dna. Glavna junakinja upropaštava život svom detetu kao i sebi i to uporno godinama zarad ničega. Završetak me je jako iznervirao na kraju nadala sam se da će definitivno otići ali je ostalo ostavljeno čitaocima da zaključe.

          13.03.2024. 07:46
        • Nataša
          Nataša

          Knjiga je čisto gubljenje vremena. Opasna jer promoviše da treba trpiti nasilje zarad lažnog privida ljubavi, ali se to ne predstavlja na direktan način. Ali možda neke devojke i žene nađu opravdanje za svoj loš odnos s muškarcima. Dosta i priprost rečnik. I stalno pravdanje nasilja od strane glavne junakinje. Glavna junakinja kao da je zaostala u razvoju sa izjavama napisanim u knjizi. Statusi na Instagramu i FB su zanimljiviji od ove nazovi "knjige". Zaobiđite! Ne bacajte ni pare ni vreme. Dno dna.

          07.04.2023. 23:23
        • Biljana
          Biljana

          Precenjena. Nikakva spoznaja nakon citanja. Mnogo hvaljena bez potencijala. Nazalost, vecina koja je procitala knjigu je iz nize radnicke klase, poistovecena sa glavnom junakinjom i zato se prici dize cena. Ne vredjam nikoga, samo kazem da knjiga nema umetnicku vrednost.

          04.02.2022. 11:50
        • Maja
          Maja

          Iskrena, ljudska, dobronamerna, nezna i istrajna samarcina nasem ususkanom drustvu, sa katarzicnim posledicama. Svaka cast autorki.

          24.11.2021. 02:15
        Karakteristika Vrednost
        Kategorija DOMAĆI ROMAN
        Autor Milica Vučković
        Težina specifikacija 0.5 kg
        Izdavač BOOKA
        Pismo Latinica
        Povez Broš
        Godina2021
        Format13x20
        Strana146

        Slični proizvodi

        Cena 891,00 RSD
        Ušteda 10%
        990,00 RSD
        Cena 891,00 RSD
        Ušteda 10%
        990,00 RSD
        Cena 981,00 RSD
        Ušteda 10%
        1.090,00 RSD